LV RU
MMT logo

Tīrības horoskops.

Pievienots: 19.06.2016   21:21


Auns

Auni ir radoši, elastīgi un izdomas bagāti. Mērķtiecīgi un ļoti ambiciozi: viņi bieži izdara vairāk, nekā vajadzīgs, lai panāktu vēlamo rezultātu. Tik enerģiski cilvēki bieži ieņem augstus amatus, tāpēc nereti paļaujas uz profesionālu tīrīšanas meistaru palīdzību. Ja esi Auns, ieskaties MMT serviss - noteikti noderēs!

Vērsis 
Vērša zīmē dzimušie ir pacietīgi, praktiski un izdarīgi, viņiem veicas biznesā un arī pasniedzēja darbs ir piemērots. Viņu dabā ir visu darīt pašiem, un tas pats attiecas uz mājas un mēbeļu tīrīšanu. Viņi pēc dabas ir ļoti mākslinieciski, tāpēc ar prieku mājas darbiem piešķir radošu noti. Vēršiem vērts ielūkoties MMT serviss mājas lapā - kaut vai tikai iedvesmai.

Dvīņi
Elastīgums, līdzsvarotība un spēja viegli pielāgoties jebkurai situācijai - lūk, Dvīņu atslēgas vārdi. Viņu raksturā ir zināma divdabība, tāpēc reizēm grūti uzminēt, kā viņi rīkoties. Šī dualitāte ietekmē arī veidu, kā Dvīņi ķeras pie mājas darbiem. Visumā šajā zīmē dzimušie ir rūpīgi saimnieki, bet gadās dienas, kad augstākais sasniegums ir gultas saklāšana.

Vēzis
Vēžiem mājas dzīve, ģimene un viss, kas ar to saistās, ir ļoti svarīgs. Viņi augstu vērtē tradicionālas lietas, un viņiem patīk pamatīgums. Vēža zīmē dzimušie bieži tīra māju katru nedēļas nogali - no viena gala līdz otram. Vēži novērtē arī profesionāļu palīdzību mēbeļu un paklāju kopšanā, tāpēc vērts ieskatīties MMT serviss.

Lauva
Lauvas ir dzimuši līderi, un viņi nekautrējas to pie katras iespējas skaļi paust visai pasaulei. Lauva var pārkārtot māju vai katru nedēļu, bet satīrīt pēc tam radušos nekārtību nav viņu spēkos. Ja vien iespējams, šiem darbiem Lauvas atrod profesionāļu palīdzību.

Jaunava
Jaunavas ir gudrinieces, labas sarunu biedrenes un stāstnieces. Šajā zīmē dzimušie ir arī īsti tīrības maniaki. Jaunava visu izpucē vai divas reizes dienā, drēbes skapī saliek pēc krāsām un ar zobu birstīti iztīra spraudziņas starp flīzēm. Jaunava neredz pasauli melnu vai baltu, bet gan tīru vai netīru!

Svari
Kā jau to norāda Svaru nosaukums un nozīme, šajā zīmē dzimušie augstu vērtē līdzsvaru, taisnīgumu, vienlīdzību un stabilitāti. Ar nedaudziem izņēmumiem, Svari ir zīme, kuras pārstāvji no sirds ienīst tīrīšanas darbus. Šī nepatika rodas jau bērnībā, un vecākiem nav pa spējam piedabūt savus mazos Svarus sakārtot savu istabu veselas dienas laikā. Svari turpina vilkt garumā, kamēr paši aizmirst, ko iesākuši darīt.

Skorpions
Skorpions ir drosmīgs un apņēmīgs, spēj īstenot lielus plānus, saglabājot kontroli un pārliecību par sevi. Skorpioni strādā ļoti ātri un vienmēr visu paveic laikā. Tas pats attiecas arī uz veidu, kā viņi tīra māju. Viņiem patīk, lai viss ir savās vietās, un viņi daudz nedomā, kā vai kāpēc kaut ko iztīrīt; viņi to vienkārši izdara. Skorpioni ir ātri un prasmīgi tīrītāji, tikai pašiem sarežģītākajiem darbiem jāpieaicina profesionāļi - te varēs palīdzēt MMT serviss.

Strēlnieks
Strēlniekiem piemīt lieliska koncentrēšanās spēja un neatlaidība. Tomēr viņiem jāvirza enerģija uz noteiktu mērķi, citādi viņi velti iztērēs laiku un spēkus, mēģinot doties pārāk daudzos virzienos vienlaicīgi. Strēlniekiem netrūkst enerģijas, tāpēc viņi bieži uzņemas daudz papildu darbu. Mājas tīrīšana Strēlniekus īpaši neuztrauc, ja vien, to darot, var klausīties savu mīļāko mūziku un pie viena uzdejot.

Mežāzis
Mežāzis ir filozofiski noskaņota horoskopa zīme, bieži vien gudrs un inteliģents cilvēks. Viņi liek lietā savas praktiskās zināšanas un cenšas it visā ieviest kārtību un stabilitāti. Viņi ir lieliski organizatori, kas sasniedz mērķus ar sistemātisku darbu. Strēlnieks nevar vienkārši iztīrīt paklāju ar putekļu sūcēju: visam procesam jānotiek ierastajā kārtībā, soli pa solim.

Ūdensvīrs
Bieži vien pēc dabas vienkāršais un neuzstājīgais Ūdensvīrs tomēr nereti sasniedz mērķus visnotaļ netradicionālā veidā. Kas attiecas uz tīrīšanu, viņi to paveic kā rotaļājoties. Kad Ūdensvīram kļūst garlaicīgi, viņš var vienkārši sākt istabas remontu vai, piemēram, nomainīt grīdas segumu. Ūdensvīram nav īpaši jānodarbojas ar kārtošanu, jo šajā zīmē dzimušie parasti lietas noliek atpakaļ vietā.

Zivis
Zivis ir godīgas, nesavtīgas un bieži neplātās ar saviem sasniegumiem. Iespējams, pati laipnākā un tolerantākā zodiaka zīme. Tas pats attiecas uz mājas darbiem. Šajā zīmē dzimušie bērni bieži palīdz mātēm mājas darbos. Viņi labprāt mazgā logus, ar putekļusūcēju iztīra paklāju un pat izberž grīdas. Arī pieaugušā vecumā Zivis ir apzinīgi mājas kopēji.

<< Atpakaļ